Search for:

Állásajánlat - Krausz és fiai építőanyag kereskedés - Pécs - logoÁllásajánlat – Téged keresünk!

Cégünk jelenleg az alábbi munkák betöltésére keres munkatársakat és az állásajánlatra az önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: krausz@krauszesfiai.hu

  • Építőanyag értékesítő

Építőanyag értékesítő | Állásajánlat

Főbb feladatok és munkák:

  • Árajánlat készítés
  • Megrendelések kezelése
  • Számlázás és pénztárkezelés
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Az állás nyelvtudást nem igényel
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook ismerete)
  • Az állás betöltéséhez alap feltétel a középfokú végzettség (Érettségivel)

Az állás betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Építőanyagok ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Fiatalos csapa
  • Szakmai továbbképzések

Krausz és fiai építőanyag kereskedés

Ha bármilyen kérdése lenne termékeinkkel kapcsolatban, keressen minket az alábbi elérhetőségen illetve kérjen árajánlatot. Kollégáink segítenek Önnek és minden kérdésükre szívesen válaszolnak.

Cím: 7632 Pécs, Tüskésréti út 11.
Telefon: 06 (72) 211 501, Mobil: +36 (30) 407 0259, Email:krausz@krauszesfiai.hu